Flavio Responsive Kişisel Blogger Teması - Türkçe

Flavio Responsive Kişisel Blogger Teması - Türkçe
Flavio Responsive Kişisel Blogger Teması - Türkçe
Selam, blog yazmaya gönül vermiş, dostlarımGülensurat
Bu içeriğimde, sizlere Türkçe'ye çevirdiğim: Sora Templates yapımlı Flavio Responsive Blogger Teması'nı paylaşmak istiyorum.
Flavio Responsive Blogger Teması, kişisel, moda, gezi, fotoğraf, günlük bloglarında kullanılabilecek son derece sade, minimal ve amaca uygun bir temadır. Ziyadesiyle temiz bir görünüme sahip olan Flavio; 'bayağılıktan' arındırılmış yapısıyla ve etkili eklentileriyle; oldukça iyi bir grafik çiziyor. Bu nedenledir ki, kişisel, moda, gezi ve fotoğraf blogları açacak kişilere, Türkçe hale getirdiğim: bu temayı direkt tavsiye ediyorum.

Flavio Responsive Blogger Teması'nın Özellikleri: 
1.) Duyarlı Tasarım
2.) SEO Dostu Yapım
3.) Mobil Uyumlu
4.) Hızlı Yükleme 
5.) Özel 404 Sayfası
6.) Reklam Alanları Hazır
7.) Açılır Menüler
8.) Sosyal Medya Butonları
9.) Tarayıcılar İle Uyumlu
10.) Temiz ve Net Tasarım
11.) Bülten Aboneliği 
12.) Yazar Alanı - Görüntüsü 
Flavio Responsive Blogger Teması'nın Türkçe'ye Çevrilmiş Hali
Flavio Responsive Blogger Teması'nın Türkçe'ye Çevrilmiş Hali
Ek Açıklamalar:
1.) Her şeyden önce: Blogger'a nasıl tema yüklenir, sorusunu cevaplayalım.
2.) Temanın Mobil Hali'nin bütünüyle çalışabilmesi için şu adımları atmalıyız: Şablon > Mobil > Mobil Şablonu özelleştir > Hayır. Mobil cihazlarda masaüstü şablon göster.
3.) Temanın kendine özgü logosu, minimal bir tema için son derece uygun. Bu nedenle sizde kendi logonuzu, Flavio logosu boyutlarında ve onun tiplerinde yapmanız doğru olacaktır.
4.) Temayı yükledikten sonra, kaynak kodlarındaki meta etiketleri, kendinize göre düzenlemeyi unutmayınız. 
5.) Sosyal medya butonlarının doğru çalışabilmesi için yine kaynak kodlara ulaşıp gerekli, linklendirme işlemlerini yapmalıyız. 
6.) Demo Blog'da görülen Bloguma Abone Olabilirsin! kısmının çıkması için: Yerleşim > column3 > Bloguma Abone Olabilirsin! Düzenle > Burada kendi feed adresinizi gerekli alanı girin > Kaydet. 
7.) Blog Danışmanlığı sıfatıyla; oluşturmuş olduğunuz bloga: temayı entegre edebilir, gerekli düzenleme işlemlerini gerçekleştirebilir ve SEO ayarlarını yapabilirim. Aynı zamanda blogunuz için mühim olan eklentileri, kurabilirim. Bana ulaşmak için, sosyal medya butonlarımı kullanabilir veya Bana Ulaşın! kısmından mesaj yollayabilirsiniz.
Demo Hali Buraya tıkla Temayı İndir Buraya tıkla
 İçeriğe dair görüş ve önerilerinizi yorum yaparak belirtmekten lütfen geri durmayın. İyi dileklerinizi de mutlulukla kabul ederim...
Temanız umarım isteklerinizi karşılar, hoşça kalın! Gülensurat

Etiketler: , ,