MiniMag Responsive Blogger Teması - Türkçe

Minimag Theme

Merhabalar; geçen ki yazımda söz verdiğim gibi ilk temayı seçerek Türkçe hale getirme işlemine başladım ve bitirdim. Açıkçası MiniMag benim çok hoşuma giden bir ThemeXpose teması. Sadeliğinden midir, güzel ayrıntılarından mıdır; bilmiyorum fakat, kişisel blog veya genel blog kuracaksınız size bu temayı gözü kapalı tavsiye ederim. Tema değişikliğine gitmek istiyorsanız, yine ilk tercihiniz bu olabilir.

Tema Özellikleri:
1.)Bütünüyle Duyarlı Tasarım
2.)Otomatik Mega Menü Çubuğu
3.)Otomatik Yeniden Boyutlandırma
4.)SEO Uyumlu
5.)Reklam Alanları
6.)İçeriklerin Atında Yazar Alanı
7.)Özel 404 Hata Sayfası
8.)Tarayıcılar ile uyumlu
9.) Sade Tasarım
10.)Ve keşfedeceğiniz birçok şey.

Tabii, açıklamak istediğim bazı kısımlar var;
* Öncelikle, Demo Hali'nde görülen blogumun şahsi logosu; indireceğiniz dosyada bulunmamaktadır. İçiniz rahat olsun.
*Sağ üstte bulunan reklam alanını dosyaya koymadım çünkü; istediğiniz başka grafikler olabilir. Siz onu koyun. Örnek olsun diye ekledim.
*Temayı yüklediğinizde, göreceğiniz üzere, hem site üzerine, hemde kodlara açıklamalar ekledim. O açıklamaları gerekli şekilde düzenlemediğiniz takdirde, randıman alamazsınız. Aynı zamanda "YENİ NE VAR?" kısmına kendi içeriklerim geliyor demoda; sizin kendi blogunuzda bu olmayacak; kodlarda gerekli açıklamalarımı bulacaksınız.
*Demo Hali'nde görülen arama kısmını, tema dosyasında İngilizce olarak bıraktım. Yabancı kullanıcılar için bir tür jest olarak. İsterseniz, siz değiştirebilirsiniz.
Demo Hali Buraya tıkla Temayı İndir Buraya tıkla

Şimdiden yeni temanız hayırlı olsun, eğer bir sorun yaşarsanız, aklınıza takılan bir soru olursa; yorum kutum ve ben zevkle size yardımcı oluruz. Hoşça kalın!

Etiketler: ,